Νέα του Εκπαιδευτηρίου μας

Κυκλοφορεί το νέο βιβλίο Μαθηματικών για τα Πρότυπα Σχολεία, με τη συμβολή του συνεργάτη μας, Π. Μπλάτσιου

Μόλις κυκλοφόρησε το βιβλίο «Εισαγωγή στα Πρότυπα Γυμνάσια – Μαθηματικά» από τους Ν. Σαμπάνη και Π. Μπλάτσιο. Ο Παναγιώτης Μπλάτσιος διευθύνει στο φροντιστήριό μας την Προετοιμασία για τα Πρότυπα Σχολεία.

Ευχόμαστε να είναι καλοτάξιδο!

Το νέο αυτό εκπαιδευτικό βιβλίο απευθύνεται στους μαθητές και τις μαθήτριες που συμμετέχουν στη Δοκιμασία Δεξιοτήτων για την Εισαγωγή στα Πρότυπα Γυμνάσια και προετοιμάζονται στο μάθημα των Μαθηματικών.
Ξεφυλλίστε και γνωρίστε το βιβλίο, πατώντας στον σύνδεσμο και αναζητήστε το σε όλα τα βιβλιοπωλεία!